SerMimar Hazır Çadır
Çelik Çadır Sistemleri ve Fiyatları

sermimar@sermimar.net

Depo Çadırları Nedir?

 1. Depo Çadırları yoğun demir aksamı olması sebebiyle dayanıklı Çadır tiplerimizdedir. "Endüstriyel" alanlarda da sıkça kullandığımız Çadır seçeneklerimizden birisidir.
 2. Bu tip Çadır Çeşidimizde kullanışlı olma nedeniyle endüstriyel depo, tarım deposu, büyük baş hayvan barınağı, küçükbaş hayvan barınağı, kanatlı hayvan barınak Çadırı, ticari araç bakım alanı, organizasyon alanlarda faaliyet gösteren kişilerin çokça tercih ettiği çadırlarımızdandır.
 3. Depo Çadırları klasik betonarme yapılardan daha düşük maliyetli ve belediyeler tarafından proje vs gibi prosedürleri aşmak konusunda daha esnek, kullanımı kolay, pratik Çadırlardandır. Zaman ve finansal açıdan kar olanağı sunan firmamız bu anlamda ihtiyaca göre doğru, tecrübeli tasarım, proje ile yüksek ve geniş Çadırlardır. Kolon, Kiriş, destek kolonu, bulunmayan Çadırımızda içi ferah, kullanımı geniş alan kapama olanağı yaratır. Bu alanda kamyon, forklift, traktör, kamyonet ve akülü gibi ticari araçlarınızın hareketini kolaylaştırır.
 4. İstenilen talep doğrultusunda Depo Çadırları kapı, pencere vb. havalandırma olanağı ile ferah bir çalışma ortamı sağlar. İzolasyon yalıtım seçeneğiyle kötü hava şartlarını içeriyle temas etmemesini sağlar.
 5. Düşünelim ki sağlıksız ve özensiz kapatılan alanda çalışmak size kardan çok zarar getirir. Ürettiğiniz malların depolama kalitesine katkı sağlamakla beraber, birçok sıkıntıyı yaşamamanıza olanak sağlar.

Depo Çadırları Kullanım Alanları

 1. Endüstriyel depo,
 2. Tarım deposu,
 3. Büyük baş hayvan barınağı
 4. Küçükbaş hayvan barınağı,
 5. Kanatlı hayvan barınak
 6. Ticari araç bakım alanı
 7. Organizasyon,