SerMimar Hazır Çadır
Çelik Çadır Sistemleri ve Fiyatları

sermimar@sermimar.net

Açık Alan Kapama / Makaslı Çadırlar Nedir?

 1. Açık Alan Kapama Çadırları, özellikle kış aylarının yıpratıcı sertliğine karşı imal edilen bir Çadır tipidir.
 2. Uzun vadede düşünüldüğünde Açık Alan Kapama Çadırları, tecrübeli eller tarafından tasarlanıp, imal edilip son olarak ta kurulduğunda hem ihtiyaçlarınıza hem de beklentileriniz hizmet etmeye uygun bir kapalı alan yaratılmış olur.
 3. Açık Alan Kapama Çadırları, kötü hava şartlarında dayanıklı Çadırlardır.
 4. Sektör içersinde aynı anlamı ifade eden "Makaslı Çadır" diye de tabir edilen bu sistemle imal edilmiş olma sebebiyle kar, rüzgâr, yağmur, gibi soğuk hava şartlarına uygun çadır çeşididir.
 5. Açık Alan Kapama Çadırları, aynı zamanda sıcak hava şartlarına uygun olabilmesi için "izolasyonlu Çadır" olarak da imal edilebilir. İzolasyonlu olarak imal edilen Çadırlar da tüm hava şartlarında oldukça dayanıklı Çadırlardır. Her türlü kullanıma uygundur
 6. Açık Alan Kapama Çadırları, birçok amaç için kullanılabilir. Bunların başında Yemekhane, hayvan barınakları, depo, spor salonu kapamaları vs. dır. İşlerinizde, İmalathanelerinizde ve depolama alanlarınız da kullanabileceğiniz Ekonomik Çadırlardır. Kaliteli iskelet yapısı destek olmadan kolay ve konforlu kulanım içindir. İsteğe bağlı kullanılan Branda çeşitleri bunların başında gelen izolasyon seçenekleri sıcağı içeride uzun zaman tutmayı hedefler.
 7. İhtiyaç olduğu takdir de "Konstrüksiyonlu Çadır" gibi ürünlerimizde Pencere de uygulanabilir. Pencere kullanımı seçeneğiyle hava sirkülâsyonun yapılabilmektedir. Ortam ferah ve çok işlevsel hale gelir. Örneğin yemekhane maksadıyla kurulmuş çadır geniş kişi kapasitesi ve kullanım alanı açısında rahatlıyla organizasyonlarınızı keyifli hale getirir.
 8. Konstrüksiyonlu Çadır rüzgâr, yağmur, kar gibi kötü hava şartlarında bile konuklarınızı ev ortamı rahatıyla ağırlamanıza yardımcı olur.
 9. Açık Alan Kapama / Makaslı Çadırlar Kullanım Alanları

  1. Her türlü kullanıma uygundur.
  2. Açık Alan Kapama Çadırları, birçok amaç için kullanılabilir.
  3. Yemekhane,
  4. Hayvan barınakları,
  5. Depo,
  6. spor salonu kapamaları vs. dir.
  Her türlü branda kumaşımız uygulanabilir.